Digitális oktatás

Értesítjük Önöket, hogy a tanulók és pedagógusok körében tapasztalt magas  SARS-CoV2 fertőzöttségre tekintettel iskolánk felső tagozatán 2020. december. 3. (csütörtök)-12. (szombat) között digitális oktatás kerül bevezetésre.

A digitális oktatásra használt megoldás az OFFICE 365 Teams alkalmazása lesz, melyet Önök is megismerhettek az online szülői értekezlet során. Kérjük, tegyék lehetővé gyermeküknek a program használatát. Az órák lehetőség szerint az órarend alapján lesznek megtartva, melyet a Teams felület Naptár funkciójában a pedagógusok előre jelezni fognak.

A tanulók 2020. december 14-én (hétfőn) jöhetnek újra iskolába.

A tanulók étkezését erre az időszakra lemondjuk, aki szeretné mégis igénybe venni, legyen szíves a 06/30/4619108 telefonszámon vagy az etkeztetes@nagykanizsa.hu email címen Nagykanizsa Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala felé jelezni. Az étkezést éthordóban lehet elvinni, de.11 és fél 12 között, az épület nyugati oldalán található konyhai bejáratnál.

Kérjük a szülőket, amennyiben gyermeküknél tüneteket észlelnek, a NNK aktuális eljárásrendje alapján gondoskodjanak orvosi vizsgálatról.

Üdvözlettel

Smolcz Frigyes