Gyereknap 2021 - felső tagozat

Vidám gyereknap

Pénteken, május 28-án, iskolánk felső tagozatos diákjainak különleges gyereknapot szerveztek pedagógusaink. A színes programon meg kellett keresnünk a város 8 pontján elhelyezett állomásokat, ahol játékos feladattal vártak bennünket. Különböző típusú feladatok voltak: logikai, erőnléti és idegen nyelvi feladványok is. Minden megállónál egy-egy rejtvényt kaptunk, ami alapján tudtunk eljutni a következő ponthoz. A lapokon szereplő feladványokhoz néhány betű is tartozott, amelyek összeolvasásával az utolsó megálló helyszínét tudtuk megfejteni. Tanáraink minden állomásnál pontozták a csapatok teljesítményét, ez alapján hirdették ki a győztes osztályt. Az első három helyezettet édességekkel jutalmazták. A játékos csapatverseny közben fagyizásra is volt lehetőségünk. Nagyon élveztük az iskolai gyereknapot, jó volt egy kicsit kikapcsolódni.

Kolonics Kincső, Győrfi Boglárka 8.a

Kapcsolódó galéria

Gyereknap 2021 - felső tagozat

Pályázatok

Örökös ökoiskola
Okosan a pénzzel!
Tehetségpont