Tájékoztató az étkezési díjak befizetéséről

Tisztelt Szülők!

A Magyar Nemzeti Bank visszavonta a Sberbank Magyarország Zrt. tevékenységi engedélyét és elrendelte annak végelszámolását, így a továbbiakban a Polgármesteri Hivatal Sberbanknál vezetett számláira az intézményi étkezés térítési díját nem lehet teljesíteni.

 

A Polgármesteri Hivatal új számlavezető pénzintézete az OTP Bank Nyrt., mely az alábbi számlát nyitotta meg az intézményi étkezés térítési díjainak befizetésére: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola: 11749015-15734446-10120006
Kérjük, hogy azok a szülők, akik az étkezési díjat csoportos beszedéssel fizették, ők a most megkapott étkezési számlát (3. havi étkezés) banki átutalással teljesítsék.
A csoportos beszedésre vonatkozó felhatalmazások a jövőben is érvényesek lesznek, azonban rendszer átállítása időt vesz igénybe. Kérjük szíves türelmüket!
A térítési díjak készpénzben történő kiegyenlítésére banki pénztári befizetéssel is eleget tehetnek, az OTP Fiók pénztárában.

Kérdésükkel forduljanak Tóth Gál Anita - pénzügyi ügyintézőhöz (tel.: +36304619108)

Tisztelettel

Smolcz Frigyes

intézményvezető

Pályázatok

Okosan a pénzzel!
Örökös ökoiskola
Tehetségpont