Tanévkezdés

Tisztelt Szülők, kedves gyerekek!

Tisztelt Szülők, kedves gyerekek!
 A járványügyi helyzetre való tekintettel az idei tanév kezdésekor elmarad a szokásos iskolai évnyitó ünnepélyünk. A tanulók kedden, szeptember 1-én 7,45-re érkezzenek iskolába. Csak egészséges gyermekeket várunk!
Az 1. évfolyamos tanulókat szeptember 1-én, 8 órakor köszöntjük ünnepélyesen az iskolában a szüleikkel együtt.
Kérjük a tavalyi 3-7. évfolyamos tanulókat hozzák magukkal a bizonyítványokat és az összes tavalyi tankönyvüket.
Az osztálytermen kívül, a közösségi terekben javasolt a szájmaszk. Kérjük minden tanuló hozzon magával maszkot.
Aki igényelte az étkezést, kedden már igénybe veheti.
Szeptember 1-én a felső tagozatban 5 tanóra lesz megtartva, a tanulók utána vagy az ebéd után mehetnek haza, körülbelül 13 órakor, a tanulószobásokat kivéve.
Kérjük a tanulószoba igénybevételét jelezzék.Kérjük a szülőket, gyermeküket ne kísérjék be az épületbe!
Az iskolaépületbe ügyintézés céljából, orrot és szájat eltakaró maszk viselése mellett léphetnek be szülők.
Tisztelettel
Smolcz Frigyes
Kőrösi Csoma Sándor - Péterfy Sándor Általános Iskola
8800 Nagykanizsa, Csokonai utca 1.
+36-304-401-843
korosi.isk@gmail.com