Tanévnyitó

Figyelem!

Változás a tanévnyitó megszervezésével kapcsolatban.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az EMMI által kiadott "Intézkedési terv a 2020/2021. tanévben a köznevelési intézményekben a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendről" alapján az iskola épületébe szülők csak ügyintézés céljából a titkárságra léphetnek be, a járványügyi szabályok betartásával.

Így az 1. osztályos tanulók részére keddre tervezett tanévnyitó ünnepségen a szülők nem vehetnek részt. Csak az 1. osztályos tanulók számára tartjuk meg az ünnepélyes tanévnyitót, kérjük az ünneplő ruha viseletét.

A szülők már az első tanítási napon is csak az iskola bejáratáig kísérhetik gyermeküket.

Megértésüket, együttműködésüket köszönjük.